Razer Multi-layered Fabric | Black
- Preces kods: 448802
- EAN: 8886419354734
- MPN: RZ38-05310100-R3G1
288.84€
Bez nodokļa: 238.71€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 900 mm |
| Gross height (mm) | 330 mm |
| Gross width (mm) | 690 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5000 g |
| Plastic (No PET) | 600 g |
| Tare weight (kg) | 5 kg |
| Volume (m3) | 0.20493 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 24 kg |
| Net weight | 19 kg |
| Citas funkcijas | Butterfly Mechanism |
| Krāsa | Black |
| Svars (max) | 136 kg |
| Adjustable arms | Yes |
| Materiāls | Multi-layered Fabric |