Philips | Coffee Maker | HD7411/70 3000 series | Drip | 915-1080 W
- Preces kods: 456747
- EAN: 8720389037313
- MPN: HD7411/70
32.05€
Bez nodokļa: 26.49€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross weight | 2.14 kg |
| Net weight | 1.93 kg |
| Producer product name | HD7411/70 3000 series |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 467 pcs |
| Gross depth (mm) | 67 mm |
| Gross width (mm) | 134 mm |
| Gross height (mm) | 138 mm |
| Volume (m3) | 0.001238964 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 170 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Jauda | 915-1080 W |
| Krūzīšu tilpums | 10 krūzītes |
| Iebūvēts piena putotājs | No |
| Regulējams kafijas stiprums | No |
| Krūžu sildītāts | 30-minute keep-warm mode |
| Kafijas automāta veids | Drip |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 1.32 L |