Outwell Two Room Dome Tent | Cloud 5 | 5 person(s) | Green
- Preces kods: 462876
- EAN: 5709388144362
- MPN: 111481
253.86€
Bez nodokļa: 209.80€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Produkta krāsa | Green |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Gross weight | 8.8 kg |
| Net weight | 8.70 kg |
| Telpu skaits | 2 (1 bedroom, 1 living room) |
| Guļvietu skaits | 5 persona(s) |
| Flysheet | Outtex 3000 Select polyester |
| Inner tent | Breathable polyester |
| Tips | Dome |
| Groundsheet | Double-coated waterproof polyethylene |
| Producer product name | Cloud 5 |
| Producer product family | Two Room Dome Tent |
| Iepakojuma izmērs | 650 x 220 mm |