Outwell Two Room Dome Tent | Cloud 5 | 5 person(s) | Green
- Код товара: 462876
- EAN: 5709388144362
- MPN: 111481
253.86€
Без налога: 209.80€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Цвет товара | Green |
| Gross depth (mm) | 650.00 мм |
| Gross height (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 220.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Gross weight | 8.8 кг |
| Net weight | 8.70 кг |
| Количество помещений | 2 (1 bedroom, 1 living room) |
| Количество спальных мест | 5 человек |
| Flysheet | Outtex 3000 Select polyester |
| Inner tent | Breathable polyester |
| Тип | Dome |
| Groundsheet | Double-coated waterproof polyethylene |
| Producer product name | Cloud 5 |
| Producer product family | Two Room Dome Tent |
| Размер корпуса | 650 x 220 мм |