Outwell | Chair | Casilda XL | 150 kg
- Preces kods: 462883
- EAN: 5709388146847
- MPN: 470465
70.19€
Bez nodokļa: 58.01€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 1050.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Gross weight | 6.4 kg |
| Net weight | 6.20 kg |
| Maksimālais kravas svars | 150 kg |
| Sēdekļa augstums | 400 mm |
| Producer product name | Casilda XL |
| Produkta krāsa | Black |
| Rāmja materiāls | Powder coated steel |
| Producer product family | Chair |