Outwell | Chair | Casilda XL | 150 kg
- Код товара: 462883
- EAN: 5709388146847
- MPN: 470465
70.19€
Без налога: 58.01€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 270.00 мм |
| Gross height (mm) | 1050.00 мм |
| Gross width (mm) | 230.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Gross weight | 6.4 кг |
| Net weight | 6.20 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Высота сиденья | 400 мм |
| Producer product name | Casilda XL |
| Цвет товара | Black |
| Материал рамки | Powder coated steel |
| Producer product family | Chair |