Onex | Gaming Chair | STC Tribute Hardcore | Black
- Preces kods: 463318
- EAN: 9359943001102
- MPN: ONEX-STC-T-P-B
244.00€
Bez nodokļa: 201.65€
| Ražotājs | Onex |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 830.00 mm |
| Gross height (mm) | 680 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.186252 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7 pcs |
| Gross weight | 23.00 kg |
| Net weight | 22.00 kg |
| Produkta nosaukums | STC Tribute Hardcore |
| Citas funkcijas | Mechanism type: Butterfly Mechanism; Metal Frame |
| Adjustable Armrests | Fixed |
| Krāsa | Black |
| Adjustable backrest | 90°–135° |
| Adjustable arms | Fixed |
| Svars (max) | 125 kg |
| Produktu saime | Gaming Chair |