Philips Hue WA 12V MR16, 2pcs pack | GU5.3 | 5.1 W | Warm to cool white light
- Preces kods: 465529
- EAN: 8719514491588
- MPN: 8719514491588
54.57€
Bez nodokļa: 45.10€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 72.00 mm |
| Gross height (mm) | 174.00 mm |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 958 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Stiprinājuma / vāka veids | GU5.3 |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | WA 12V MR16, 2pcs pack |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Gaismas krāsa | Warm to cool white light |
| Jauda | 5.1 W |
| Energoefektivitātes klase | G |
| Gaismas plūsma | 400 lm |
| Spuldzes tips | LED |