Next Level Racing | Premium PU Leather | Reclining Seat | ERS3 Elite | Black
- Preces kods: 466075
- EAN: 9359668000527
- MPN: NLR-E050
244.00€
Bez nodokļa: 201.65€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 830.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1990.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.18 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2 pcs |
| Gross weight | 19.00 kg |
| Net weight | 17.00 kg |
| Produkta nosaukums | ERS3 Elite |
| Citas funkcijas | 135 degrees adjustable backrest |
| Krāsa | Black |
| Adjustable backrest | Yes |
| Svars (max) | 150 kg |
| Produktu saime | Reclining Seat |
| Materiāls | Premium PU Leather |