Philips Hue WCA Lightguide Triangle | E27 | 6.8 W | White and colour light
- Preces kods: 467872
- EAN: 8720169311978
- MPN: 8720169311978
84.78€
Bez nodokļa: 70.07€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 176.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross width (mm) | 219.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 183 pcs |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Net weight | 0.18 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Stiprinājuma / vāka veids | E27 |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Citas funkcijas | Colour temperature: 2000K-6500K +16 million colors; Communication protocol: Bluetooth and Zigbee |
| Producer product name | WCA Lightguide Triangle |
| Gaismas krāsa | White and colour light |
| Barošanas spriegums | 220-240 V |
| Jauda | 6.8 W |
| Energoefektivitātes klase | G |
| Gaismas plūsma | 500 lm |
| Spuldzes tips | LED |