Philips Hue Turaco Outdoor Pedestal Lantern | E27 | 9 W | Warm white
- Preces kods: 467903
- EAN: 8718696154472
- MPN: 8718696154472
110.22€
Bez nodokļa: 91.09€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 146.00 mm |
| Gross height (mm) | 446.00 mm |
| Gross width (mm) | 146.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 182 pcs |
| Gross weight | 2.12 kg |
| Net weight | 1.58 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Stiprinājuma / vāka veids | E27 |
| Citas funkcijas | Philips Hue App: Android 10.0 and above, iOS 16 or later |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Turaco Outdoor Pedestal Lantern |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Gaismas krāsa | Warm white |
| Barošanas spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības klase | IP44 |
| Jauda | 9 W |
| Gaismas plūsma | 806 lm |
| Spuldzes tips | LED |