Mio | Wi-Fi OTA and GPS Dash Cam | MiVue J35 | GPS (satellite)
- Preces kods: 470764
- EAN: 4713264288645
- MPN: 442N71800009
79.33€
Bez nodokļa: 65.56€
| Ražotājs | Mio |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MiVue J35 |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 98.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.29 kg |
| Net weight | 0.18 kg |
| Producer product family | Wi-Fi OTA and GPS Dash Cam |
| Kartes iekļautas komplektācijā | No |
| Saderīgās atmiņas kartes | micro SD card up to 128 GB |
| GPS | Yes |
| Bluetooth | No |