Mio | Wi-Fi OTA and GPS Dash Cam | MiVue J35 | GPS (satellite)
- Код товара: 470764
- EAN: 4713264288645
- MPN: 442N71800009
79.33€
Без налога: 65.56€
| Производитель | Mio |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | MiVue J35 |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross height (mm) | 85.00 мм |
| Gross width (mm) | 105.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 98.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.11 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.29 кг |
| Net weight | 0.18 кг |
| Producer product family | Wi-Fi OTA and GPS Dash Cam |
| Карты в комплекте | No |
| Совместимые карты памяти | micro SD card up to 128 GB |
| GPS (спутниковый) | Yes |
| Bluetooth | No |