Philips | 24PHS6000/12 | 24 | Smart TV | TITAN OS | Black
- Preces kods: 470942
- EAN: 8718863045961
- MPN: 24PHS6000/12
150.40€
Bez nodokļa: 124.30€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 123.00 mm |
| Gross height (mm) | 397.00 mm |
| Gross width (mm) | 611.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 560.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 3.30 kg |
| Net weight | 2.60 kg |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Izmēri ar statīvu | 54.9 x 36 x 16.7 cm |
| Producer product name | 24PHS6000/12 |
| Ekrāns | 1366 x 768 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 60 cm |
| Displeja diagonāle | 24 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | TITAN OS |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |