Razer Pro Click V2 - Ergonomic Wireless Mouse for Work | Razer
- Preces kods: 473638
- EAN: 8886419334958
- MPN: RZ01-03900100-R3M1
116.29€
Bez nodokļa: 96.11€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross height (mm) | 176.00 mm |
| Gross width (mm) | 56.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 48 g |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Palette Qty | 1449 pcs |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Gross weight | 0.489 kg |
| Net weight | 0.141 kg |