Razer Pro Click V2 - Ergonomic Wireless Mouse for Work | Razer
- Код товара: 473638
- EAN: 8886419334958
- MPN: RZ01-03900100-R3M1
116.29€
Без налога: 96.11€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 121.00 мм |
| Gross height (mm) | 176.00 мм |
| Gross width (mm) | 56.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 48 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.35 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 300 гр. |
| Palette Qty | 1449 шт. |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Gross weight | 0.489 кг |
| Net weight | 0.141 кг |