Philips NeoPix 140 NPX140 | HD | 150 ANSI lumens | White | Wi-Fi
- Preces kods: 473846
- EAN: 7640186962964
- MPN: NPX140/INT
101.42€
Bez nodokļa: 83.82€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Spilgtums | 150 ANSI lūmeni |
| Producer product name | NeoPix 140 NPX140 |
| Maksimālā izšķirtspēja | HD |
| Produkta krāsa | White |
| Wi-Fi | Yes |
| Gross depth (mm) | 153.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross width (mm) | 171.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 172 pcs |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer product family | LCD Projector |
| Barošanas avota tips | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pārraides attālums | 1.075:1 |
| Attēla formāts | 16:9 |
| Kontrasta attiecība | 1000:1 |
| Projektora izšķirtspēja | 1280 x 720 |
| Darbības laiks | 30000 h |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |