Next Level Racing F-GT Elite Lite
- Preces kods: 480568
- EAN: 9359668000190
- MPN: NLR-E032
697.70€
Bez nodokļa: 576.61€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 27.50 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 27 pcs |
| Gross weight | 36.70 kg |
| Net weight | 36.00 kg |
| Produkta nosaukums | F-GT Elite Lite |
| Citas funkcijas | Supported Height: 120 -210 cm |
| Svars (max) | 150 kg |