SALE OUT. LG 65QNED80A3A | 65 | Smart TV | webOS | UHD | DAMAGED PACKAGING
- Preces kods: 482601
- EAN: 2000001378922
- MPN: 65QNED80A3ASO
514.37€
Bez nodokļa: 425.10€
| Ražotājs | LG |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Gross depth (mm) | 172.00 mm |
| Gross height (mm) | 970.00 mm |
| Gross width (mm) | 1600.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 5.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1200.00 g |
| Tare weight (kg) | 6.20 kg |
| Volume (m3) | 0.27 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 29.00 kg |
| Net weight | 22.80 kg |
| Producer product name | 65QNED80A3A |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 164 cm |
| HD veids | UHD |
| Displeja diagonāle | 65 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | webOS |
| Dimensijas (W x D x H) ar statīvu | 1456 x 295 x 904 mm |
| Wi-Fi | Yes |