Razer | Full-Sized USB C Controller | Kishi V3
- Preces kods: 484548
- EAN: 8886419350972
- MPN: RZ06-03550200-R3M1
96.27€
Bez nodokļa: 79.56€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 117.00 mm |
| Gross width (mm) | 47.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 158.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1428 pcs |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Produkta nosaukums | Kishi V3 |
| Produktu saime | Full-Sized USB C Controller |
| Krāsa | Phantom White Edition |
| Platforma | Android 14 or higher, iOS 18, Windows 11 |