Razer | Full-Sized USB C Controller | Kishi V3
- Код товара: 484548
- EAN: 8886419350972
- MPN: RZ06-03550200-R3M1
96.27€
Без налога: 79.56€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross height (mm) | 117.00 мм |
| Gross width (mm) | 47.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 158.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.16 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1428 шт. |
| Gross weight | 0.28 кг |
| Net weight | 0.13 кг |
| Наименование продукта | Kishi V3 |
| Семейство продукта | Full-Sized USB C Controller |
| Цвет | Phantom White Edition |
| Платформа | Android 14 or higher, iOS 18, Windows 11 |