Razer | Webcam | Kiyo V2 X | 2560 x 1440
- Preces kods: 484552
- EAN: 8887910000588
- MPN: RZ19-05380100-R3M1
114.73€
Bez nodokļa: 94.82€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Atbalstītie video režīmi | 2560 x 1440 |
| Producer product name | Kiyo V2 X |
| Producer product family | Webcam |
| Gross depth (mm) | 28.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 98.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 75.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4063 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Citas funkcijas | USB powered, 80° field of view, integrated privacy shutter. |
| Microphone | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Kabeļa garums | 1.5 m |
| Video rezolūcijas | 1440p, 1080p, 720p pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 60 fps |
| USB nepieciešams | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Iebūvēto kameru | Yes |
| Iekļauta kamera | Yes |
| Lietotāja rokasgrāmata | Yes |
| USB barošana | Yes |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |