Osram LED PIN 12V Clear 28 Non-dim | G4 | 2.2 W | Warm White
- Preces kods: 484805
- EAN: 4058075431997
- MPN: 4058075431997
4.71€
Bez nodokļa: 3.89€
| Ražotājs | Osram |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 49.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 9280 pcs |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Stiprinājuma / vāka veids | G4 |
| Producer product name | LED PIN 12V Clear 28 Non-dim |
| Mūža garantija | 15000 h |
| Gaismas krāsa | Warm White |
| Jauda | 2.2 W |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Gaismas plūsma | 300 lm |