Natec | Hopper Lavier Mobile Microphone USB-C, 2 pcs | Noise reduction | Black
- Preces kods: 495847
- EAN: 5901969445695
- MPN: NMI-2254
25.70€
Bez nodokļa: 21.24€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 123.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross width (mm) | 83.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5289 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Konektora veids | Wireless |
| Citas funkcijas | The easy-to-use transmitter-receiver design, operating in the 2.4 GHz band, will take care of the stability of sound transmission at a distance of up to 30 meters; Built-in ENC(Environmental Noise Cancelation) function. |
| Producer product name | Hopper Lavier Mobile Microphone USB-C, 2 pcs |
| trokšņu slāpēšana | Environmental Noise Cancelation |
| ANC | No |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Frekvence | 20-20k kHz |
| Mikrofona jutīgums | -38 dB |
| Ierīces savienojamība | Wireless |
| USB pieslēgvieta | USB-C |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Talk time (single charge) | 4 h |
| Skaņas samazināšana | Yes |
| Produkta krāsa | Black |