Natec | Hopper Lavier Mobile Microphone USB-C, 2 pcs | Noise reduction | Black
- Код товара: 495847
- EAN: 5901969445695
- MPN: NMI-2254
25.70€
Без налога: 21.24€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 123.00 мм |
| Gross height (mm) | 32.00 мм |
| Gross width (mm) | 83.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5289 шт. |
| Gross weight | 0.12 кг |
| Net weight | 0.08 кг |
| Тип коннектора | Wireless |
| Другие особенности | The easy-to-use transmitter-receiver design, operating in the 2.4 GHz band, will take care of the stability of sound transmission at a distance of up to 30 meters; Built-in ENC(Environmental Noise Cancelation) function. |
| Producer product name | Hopper Lavier Mobile Microphone USB-C, 2 pcs |
| подавление шума | Environmental Noise Cancelation |
| ANC | No |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Цастота | 20-20k кГц |
| Чувствительность микрофона | -38 дБ |
| Подключение устройства | Wireless |
| USB порт | USB-C |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Talk time (single charge) | 4 ч |
| Подавление шума | Yes |
| Цвет товара | Black |