Philips Hue OmniGlow Lightstrip 3 m | 40 W | Bluetooth, Zigbee
- Preces kods: 495974
- EAN: 8721103089335
- MPN: 8721103089335
118.70€
Bez nodokļa: 98.10€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 256.00 mm |
| Gross height (mm) | 256.00 mm |
| Gross width (mm) | 87.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 395 g |
| Plastic (No PET) | 99 g |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 303 pcs |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Net weight | 0.56 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | OmniGlow Lightstrip 3 m |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Jauda | 40 W |
| Īpašās funkcijas | Customizable scenes and effects; OmniGlow uniform light and color blending; Ultra bright, true white light |
| Gaismas plūsma | 2700 lm |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | Bluetooth, Zigbee |
| Aizsardzības klase | IP20 |