Philips Hue WCA A60 E27 2KIT SW Pro EU | E27 | White and colored light
- Preces kods: 495979
- EAN: 8720169374683
- MPN: 8720169374683
144.14€
Bez nodokļa: 119.12€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 219.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 176.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 370 g |
| Plastic (No PET) | 93 g |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 320 pcs |
| Gross weight | 1.01 kg |
| Net weight | 0.54 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Stiprinājuma / vāka veids | E27 |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | WCA A60 E27 2KIT SW Pro EU |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Krāsu temperatūra | 1000-20000 K |
| Gaismas krāsa | White and colored light |
| Platums | 176 mm |
| Augstums | 140 mm |
| Gaismas plūsma | 1100 lm |
| Aizsardzības klase | IP20 |