Philips Hue Surimu round panel light, 39.5 cm | Bluetooth, Zigbee
- Preces kods: 495990
- EAN: 8721103044594
- MPN: 8721103044594
169.58€
Bez nodokļa: 140.15€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 458.00 mm |
| Gross height (mm) | 453.00 mm |
| Gross width (mm) | 104.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.25 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 80 pcs |
| Gross weight | 3.45 kg |
| Net weight | 2.20 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Surimu round panel light, 39.5 cm |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Platums | 104 mm |
| Augstums | 453 mm |
| Īpašās funkcijas | Uniform light distribution; Matte white aluminum |
| Gaismas plūsma | 2850 lm |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | Bluetooth, Zigbee |
| Aizsardzības klase | IP20 |