Outwell Classic Single | Airbed | 200 mm
- Preces kods: 601883
- EAN: 5709388128409
- MPN: 400045
14.93€
Bez nodokļa: 12.34€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Biezums | 200 mm |
| Produkta nosaukums | Classic Single |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 241 pcs |
| Gross weight | 1.84 kg |
| Net weight | 1.40 kg |
| Citas funkcijas | Max load: 150 kg |
| Iepakojuma izmērs | 280 x 320 x 40 mm |
| Size | 185 x 70 x 20 cm |
| Materiāls | PVC, rayon |
| Produkta krāsa | Black/Grey |
| Produktu saime | Airbed |