Outwell Classic Single | Airbed | 200 mm
- Код товара: 601883
- EAN: 5709388128409
- MPN: 400045
14.93€
Без налога: 12.34€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Толщина | 200 мм |
| Наименование продукта | Classic Single |
| Gross depth (mm) | 280.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 320.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 412.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 241 шт. |
| Gross weight | 1.84 кг |
| Net weight | 1.40 кг |
| Другие особенности | Max load: 150 kg |
| Размер корпуса | 280 x 320 x 40 мм |
| Размер | 185 x 70 x 20 см |
| Материал | PVC, rayon |
| Цвет товара | Black/Grey |
| Семейство продукта | Airbed |