Outwell Excellent King | Airbed | 300 mm
- Preces kods: 601889
- EAN: 5709388158086
- MPN: 400115
80.72€
Bez nodokļa: 66.71€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Biezums | 300 mm |
| Produkta nosaukums | Excellent King |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 61 pcs |
| Gross weight | 5.44 kg |
| Net weight | 5.00 kg |
| Citas funkcijas | Max load: 340 kg |
| Iepakojuma izmērs | 290 x 350 x 140 mm |
| Size | 200 x 150 x 30 cm |
| Produkta krāsa | Dark Leaf/Grey |
| Materiāls | PVC, rayon |
| Produktu saime | Airbed |