Outwell Excellent King | Airbed | 300 mm
- Код товара: 601889
- EAN: 5709388158086
- MPN: 400115
80.72€
Без налога: 66.71€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Толщина | 300 мм |
| Наименование продукта | Excellent King |
| Gross depth (mm) | 290.00 мм |
| Gross height (mm) | 140.00 мм |
| Gross width (mm) | 350.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 412.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 61 шт. |
| Gross weight | 5.44 кг |
| Net weight | 5.00 кг |
| Другие особенности | Max load: 340 kg |
| Размер корпуса | 290 x 350 x 140 мм |
| Размер | 200 x 150 x 30 см |
| Цвет товара | Dark Leaf/Grey |
| Материал | PVC, rayon |
| Семейство продукта | Airbed |