Next Level Racing PRS2 | Performance Reclining Sim Racing Seat
- Preces kods: 601913
- EAN: 9359668000831
- MPN: NLR-E058
341.60€
Bez nodokļa: 282.31€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Brand | PRS2 |
| Gross depth (mm) | 890.00 mm |
| Gross height (mm) | 485.00 mm |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.70 kg |
| Volume (m3) | 0.30 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6 pcs |
| Gross weight | 22.50 kg |
| Net weight | 17.80 kg |
| Citas funkcijas | Supported height: 120cm – 210cm |
| Svars (max) | 150 kg |
| Produktu saime | Performance Reclining Sim Racing Seat |