Natec Turbot 2 | Keyboard | Wireless | US | Bluetooth | Black/Gray
- Preces kods: 603772
- EAN: 5901969449341
- MPN: NKL-2317
27.68€
Bez nodokļa: 22.88€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 106.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 701 pcs |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Net weight | 0.52 kg |
| Tips | Keyboard |
| Producer product name | Turbot 2 |
| Tastatūras izkārtojums | US |
| Savietojamība | Android, Linux, MAC, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, iOS |
| Maksimālais kabeļa garums | 1.5 m |
| Tehniskās īpašības | Key mechanism: X-Scissors; Keyboard type: 75%; Low profile keyboard |
| Savienojamības tehnoloģija | Wireless |
| Bluetooth | Yes |
| Produkta krāsa | Black/Gray |
| Iluminācija | No |
| Width | 13.6 cm |
| Length | 36.5 cm |
| Height | 1.5 cm |
| Pele iekļauta | No |