Next Level Racing Feedback Sim Racing Seat | ERS3 Haptic
- Preces kods: 603970
- EAN: 9359668000961
- MPN: NLR-E066
439.19€
Bez nodokļa: 362.97€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 400 mm |
| Gross height (mm) | 600 mm |
| Gross width (mm) | 830.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.20 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 23.00 kg |
| Net weight | 22.00 kg |
| Produkta nosaukums | ERS3 Haptic |
| Citas funkcijas | Supported Height: 120cm - 210cm |
| Svars (max) | 150 kg |
| Produktu saime | Feedback Sim Racing Seat |