Next Level Racing Feedback Sim Racing Seat | ES1 Haptic
- Preces kods: 603972
- EAN: 9359668000978
- MPN: NLR-E067
592.19€
Bez nodokļa: 489.41€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 504.00 mm |
| Gross width (mm) | 553.00 mm |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 900 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Palette Qty | 28 pcs |
| Gross weight | 18.5 kg |
| Net weight | 17.5 kg |
| Produkta nosaukums | ES1 Haptic |
| Citas funkcijas | Supported Height: 120cm–210cm |
| Svars (max) | 150 kg |
| Produktu saime | Feedback Sim Racing Seat |