Next Level Racing Racing GTtrack Cockpit | NLR-S009
- Код товара: 334362
- EAN: 667380785998
- MPN: NLR-S009
750.45€
Без налога: 620.21€
| Производитель | Next Level Racing |
| Gross depth (mm) | 998 мм |
| Gross height (mm) | 599 мм |
| Gross width (mm) | 624 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 5.85 кг |
| Volume (m3) | 0.373028448 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5000 гр. |
| Plastic (No PET) | 851 гр. |
| Gross weight | 64.36 кг |
| Net weight | 58.51 кг |
| Producer product name | NLR-S009 |
| Producer product family | Racing GTtrack Cockpit |
| Размеры (ШхГхВ) | 1380 x 1200 x 550 мм |