Philips Hue Solo lightstrip, 3m | 20 W | Variable
- Код товара: 448732
- EAN: 8720169326637
- MPN: 8720169326637
58.77€
Без налога: 48.57€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 76.00 мм |
| Gross height (mm) | 187.00 мм |
| Gross width (mm) | 183.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 120.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 664 шт. |
| Gross weight | 0.48 кг |
| Net weight | 0.33 кг |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Solo lightstrip, 3m |
| Цвет света | Variable |
| Мощность | 20 Вт |
| Особые свойства | Interface: Bluetooth/Zigbee |
| Класс защиты | IP20 |