Philips Hue Outdoor 24V Cable Extension and T-connector, 2.5m
- Код товара: 467911
- EAN: 8718696176078
- MPN: 8718696176078
21.20€
Без налога: 17.52€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 151.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 46.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 22.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1659 шт. |
| Gross weight | 0.28 кг |
| Net weight | 0.25 кг |
| Producer product name | Outdoor 24V Cable Extension and T-connector, 2.5m |
| Life time | 25000 ч |
| Класс защиты | IP67 |