Philips Hue Outdoor 24V Cable Extension and T-connector, 2.5m
- Preces kods: 467911
- EAN: 8718696176078
- MPN: 8718696176078
21.20€
Bez nodokļa: 17.52€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 151.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 46.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1659 pcs |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Net weight | 0.25 kg |
| Producer product name | Outdoor 24V Cable Extension and T-connector, 2.5m |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Aizsardzības klase | IP67 |