Navitel TF5 | High-efficient turbo fan
- Код товара: 494070
- EAN: 8594181746311
- MPN: TF5
66.72€
Без налога: 55.14€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 55.00 мм |
| Gross height (mm) | 155.00 мм |
| Gross width (mm) | 190.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| TI weight (kg) | 0.09 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 533 шт. |
| Gross weight | 0.62 кг |
| Net weight | 0.60 кг |
| Тип | High-efficient turbo fan |
| Другие особенности | Battery: 3000 mAh; Power: 180 W; 3 Gears; Working time up to 100 min |
| Producer product name | TF5 |