Navitel TF5 | High-efficient turbo fan
- Preces kods: 494070
- EAN: 8594181746311
- MPN: TF5
66.72€
Bez nodokļa: 55.14€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 533 pcs |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Net weight | 0.60 kg |
| Tips | High-efficient turbo fan |
| Citas funkcijas | Battery: 3000 mAh; Power: 180 W; 3 Gears; Working time up to 100 min |
| Producer product name | TF5 |