OnePlus Screen protector | OnePlus | Nord 5 | Tempered Glass | Transparent
- Код товара: 603188
- EAN: 6921815630005
- MPN: 5431101997
10.42€
Без налога: 8.61€
| Производитель | OnePlus |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 220.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1964 шт. |
| Gross weight | 0.18 кг |
| Net weight | 0.08 кг |
| Совместимость | Nord 5 |
| Совместимость c брэндом | OnePlus |
| Цвет товара | Transparent |
| Материал | Tempered Glass |
| Тип чехла | Screen protector |