OnePlus Screen protector | OnePlus | Nord 5 | Tempered Glass | Transparent
- Preces kods: 603188
- EAN: 6921815630005
- MPN: 5431101997
10.42€
Bez nodokļa: 8.61€
| Ražotājs | OnePlus |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1964 pcs |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Savietojamība | Nord 5 |
| Zīmolu saderība | OnePlus |
| Produkta krāsa | Transparent |
| Materiāls | Tempered Glass |
| Korpusa veids | Screen protector |