Epson C13T45V84A | Maintenance Liquid
- Preces kods: 386251
- EAN: 8715946683409
- MPN: C13T45V84A
13.48€
Bez nodokļa: 11.14€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 432.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 178 pcs |
| Gross weight | 3.77 kg |
| Net weight | 2.77 kg |
| Producer product name | C13T45V84A |
| Tips | Maintenance Liquid |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |