Epson C13T45V84A | Maintenance Liquid
- Код товара: 386251
- EAN: 8715946683409
- MPN: C13T45V84A
13.48€
Без налога: 11.14€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 432.00 мм |
| Gross height (mm) | 115.00 мм |
| Gross width (mm) | 195.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 178 шт. |
| Gross weight | 3.77 кг |
| Net weight | 2.77 кг |
| Producer product name | C13T45V84A |
| Тип | Maintenance Liquid |
| Производительность по страницам | N/A страниц |