Epson Singlepack T54X200 UltraChrome HDX/HD | Ink Cartrige | Cyan
- Preces kods: 402634
- EAN: 010343976795
- MPN: C13T54X200
106.81€
Bez nodokļa: 88.27€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Singlepack T54X200 UltraChrome HDX/HD |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink Cartrige |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 490 pcs |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Net weight | 1.15 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 350 ml |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |