Xiaomi | Outdoor Camera Solar Panel | BW Series | 24 month(s) | IP66
- Preces kods: 429269
- EAN: 6941812776360
- MPN: BHR8352GL
39.17€
Bez nodokļa: 32.37€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | BW Series |
| Producer product family | Outdoor Camera Solar Panel |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Net weight | 0.33 kg |
| Kameras tips | Outdoor |
| Līdzstrāvas izejas spriegums | 6.8V |
| Jauda | 5 W |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20°C~55°C °C |
| Aizsardzības funkcijas | IP66 |