ETA Milk Frother | ETA119090000 Shakes | Milk frother | Black
- Preces kods: 473928
- EAN: 8590393245055
- MPN: ETA119090000
6.82€
Bez nodokļa: 5.64€
| Ražotājs | ETA |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 41.00 mm |
| Gross height (mm) | 63.00 mm |
| Gross width (mm) | 138.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 18.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4848 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Producer product name | ETA119090000 Shakes |
| Producer product family | Milk Frother |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Milk frother |
| Platums | 3.4 cm |
| Augstums | 22.5 cm |
| Dziļums | 3.4 cm |
| Īpašās funkcijas | Up to 19,000 RPM; Retractable hanging loop |