ETA Milk Frother | ETA119090000 Shakes | Milk frother | Black
- Код товара: 473928
- EAN: 8590393245055
- MPN: ETA119090000
6.82€
Без налога: 5.64€
| Производитель | ETA |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 41.00 мм |
| Gross height (mm) | 63.00 мм |
| Gross width (mm) | 138.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 18.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4848 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.11 кг |
| Producer product name | ETA119090000 Shakes |
| Producer product family | Milk Frother |
| Цвет товара | Black |
| Тип | Milk frother |
| Ширина | 3.4 см |
| Высота | 22.5 см |
| Глубина | 3.4 см |
| Особые свойства | Up to 19,000 RPM; Retractable hanging loop |